На адгезію панелей з оргскла в основному впливають два аспекти, один - це можливість застосування самого клею; інший – це навички зв’язування.
На внутрішньому та зовнішньому ринках існує багато клеїв, в основному два види, один двокомпонентний, наприклад універсальний клей, епоксидна смола; інша — однокомпонентна, наприклад CHCl3 (хлороформ). Взагалі кажучи, двокомпонентні клеї склеюються через реакцію затвердіння, а однокомпонентні клеї - це остаточне випаровування розчинника для досягнення склеювання.
Двокомпонентний клей характеризується хорошим ефектом склеювання, відсутністю бульбашок, відсутністю побілки та високою міцністю після склеювання. Недоліком є те, що операція складна, важка, тривалий час затвердіння, повільна швидкість, і її важко адаптувати до вимог масового виробництва. Загальний однокомпонентний клей характеризується швидкодією і може відповідати технологічним вимогам масового виробництва. Недоліком є те, що на склеєних виробах легко утворюються бульбашки, їх легко відбілити та вони мають низьку стійкість до погодних умов, що безпосередньо впливає на характеристики виробів з оргскла. Зовнішня краса та якість продукції, отже, при обробці виробів з оргскла, як вибрати відповідний клей для покращення сорту та ступенявироби з акрилує великою проблемою, яку необхідно вирішити спочатку в процесі склеювання.
Крім того, дуже важливі навички спілкування. Ось кілька поширених процесів склеювання та простий аналіз їх фактичного досвіду експлуатації.
1. Стикове з’єднання: помістіть дві пластини з оргскла, які необхідно з’єднати горизонтально, на робочу платформу, закрийте їх і приклейте стрічку знизу, залишаючи зазор не більше 0,3 мм для нанесення клею. Використовуйте шприц, щоб рівномірно та повільно ввести клей з одного боку в щілину, поки вона повністю не заповниться. Після повного затвердіння зніміть стрічку.
2. Фасадне склеювання: фасадне склеювання є найпоширенішою технологією склеювання, яка широко використовується у виробництві різноманітних електронних цифрових дисплеїв із оргскла. Спочатку протріть поверхню, яку потрібно склеїти. Найкраще використовувати майстер-форму для досягнення склеювання, щоб склеєний об’єкт не тремтів, що сприяє покращенню якості склеювання. Плита з оргскла товщиною 3 мм може бути скріплена тонкими металевими дротами. Склеювання може бути завершено за допомогою капілярної дії. Металеві дроти можна витягнути до того, як клей затвердіє, або для склеювання можна використовувати клейку стрічку, а потім клей. .
3. Склеювання скосом: склеювальний скіс має використовувати кут 90 градусів та інший профіль, щоб запобігти зміщенню склеєної поверхні. Клей необхідно наносити рівномірно і повільно. Знімати майстер можна тільки після його повного затвердіння.
4. Площинне склеювання: Площинне склеювання – це особливий метод склеювання. Спочатку протріть липку поверхню, покладіть її горизонтально та налийте на неї відповідну кількість клею. Покладіть один бік іншої плексигласової дошки по діагоналі в контакт з плексигласовою дошкою, покритою клеєм, а потім рівномірно та повільно покладіть її вниз і видаліть бульбашки з одного боку, щоб завершити склеювання. Клей для плексигласу може роз’їсти поверхню плексигласу та залишити сліди, які важко видалити. Тому ви можете використовувати самоклеючу стрічку, щоб захистити частини, які не потребують склеювання. Жир, пил або пори перешкоджають рівномірному нанесенню клею та залишають бульбашки. Використання надто малої кількості клею призведе до надходження повітря під час усадки клею. Прямий видування призведе до того, що краї склеюваної поверхні побіліють через випаровування клею. Вологість у приміщенні, температура тощо безпосередньо впливають на адгезію панелей з оргскла.
KINGSIGN® АКРИЛспеціалізується на всіх видах акрилових листів, акрилових вікон, акрилових тунелів, акрилових морських залів, акрилових акваріумів, акрилових плавальних басейнів, акрилових акваріумів для риб, акрилових напівфабрикатів для обробки деталей, акрилового склеювального акрилового клею, вигнутого акрилового листа, великомасштабного акрилу послуги монтажу листів. для деталей, будь ласка, зверніться за номером: 0086 13370079013 (Whatsapp/Wechat)